תגיש לי Fundamentals Explained

למרבה המזל, בשמונה השנים שחלפו מאז הוצע המיזם לראשונה, צנחה העלות הצפויה שלו. במקור דובר על קבלת מלגה קטנה מהעמותה לצורך רכש מספר רשמקולים ומסרטה, בעוד שכיום יש מספיק אנשים עם טלפון נייד מספיק איכותי לכל מטרה מעשית.

בקשר לקשיחות של סער קיוויתי שהוא לא ישבר ושהחנדעלך שלה לא יעבוד עליו, אבל הוא כנראה מאוד מאוד רגיש ולכן נשבר, הבוקר הוא אמר לגואל שלא יכול היה לעמוד במחשבה שיש לה הורים בחוץ שרואים אותה בוכה, מי שהסית כל השבוע זו איילה שניסתה לעשות לסער דלגיטימציה וריכלה עליו עם כל מי שרק אפשר!!!

מה ואיפה ללמוד?

.." כעת הקישי בצידו הימני התחתון של המסך על "שמירת העדפות".

מסכימה כמעט עם כל מילה. אלירז כבר מתחיל להעיק עם הארסיות שלו וגואל נחש נוראי. הייתי רוצה לראות את פותנה יותר נאמנה לעצמה ולא פוחדת להגיד את דעתה.

File:EAC_IMG_6549.JPG has actually been listed at Commons:Deletion requests so the community can go over whether it should be saved or not. We'd take pleasure in it if you can check out voice your viewpoint concerning this at its entry.

לא נהוג לשחזר עריכות של משתמשים רשומים. הרחבת הערך על מסחר בתקליטים לא יכולה להתייחס רק לאספנות בישראל וציין מספר בודד של אספנים.

האם תוכלי בבקשה לעיין בטיוטה הקיימת של דף המיזם, לשוחח עם רן ולבחון את האפשרות ליזום בדיקת היתכנות ראשונית של סיפורי סבתא? אפילו ריאיון או שניים עם מישהו חשוב שאתם מכירים (אולי מאיר שמגר?) יוכל לעזור להבין אם אנחנו בכיוון.

גם גואל בתוך הסיטואציה הזו גואל איש ערמומי ורע שרק רוצה הרס ופוגע בכל דבר נחמד במקום לפרגן ולעודד. באמת אח גדול זה לא פייר צריך להעמיד אותו במקום ודחוףףףף אח גדול תתעורר

For those who developed this file, you should note that The truth that it's been proposed for deletion would not always signify that we do not worth your variety contribution. It simply just means that one particular human being believes that there is some distinct problem with it, like a copyright challenge.

When the media also doesn't have a copyright tag, Then you definately must also include one particular. When you made/took the picture, audio, or video clip Then you can certainly use self

For those who produced this file, be sure to Observe that The reality that it's been proposed for deletion doesn't always mean that we do not value your form contribution. It simply just means that one person believes that there's some specific dilemma with it, such as a copyright problem.

A fresh Visible diff tool is offered in VisualEditor's Visible mode. It is possible to toggle between wikitext and visual diffs. Much more features will be included to this afterwards. Sooner or later, click here this Instrument might be integrated into other MediaWiki factors. [9]

hi, my friend. How could it be likely. We havent chatted for some time and I was just urious regarding your development and what your next notion might be. Many thanks!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “תגיש לי Fundamentals Explained”

Leave a Reply

Gravatar